Interesujące ciekawostki podróżnicze

icp-international.org – Podróże i nie tylko

O mnie

Cześć. Jestem Marta. Mam 26 lat i mieszkam we Wrocławiu. Jestem osobą o optymistycznym podejściu do życia która wie czego chce.

Uwielbiam taniec , dobra muzykę która jest wszechobecna w moim życiu oraz motocykle które są moją pasją. W każdej wolnej chwili staram się jak najwięcej podróżować na moim chopperze i poznawać jak najwięcej ciekawych miejsc zarówno w Polsce jak i za granicą. Mam nadzieje że spodoba wam się mój blog który jest poświęcony przede wszystkim podróżą.

Zobacz więcej

Moi wakacyjni faworyci

Ostatnie zdjęcie

Obecnie przebywam:

Warto przeczytać:

Ostatnio nakręcone:

Cytat

Każdy po­winien mieć ko­goś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiado­mo jak dziel­ny, cza­sami czu­je się bar­dzo samotny.

Doskonałe imprezy w pobliżu portu

W miejscowości Władysławowo znajduje się w okolicy portu świetny klub Lech, w którym panuje doskonały klimat, świetna muzyka, co pozwala dobrze się bawić. Dużym atutem jest lokalizacja w pobliżu portu i plaży. Wielu turystów uważa, iż jest to najlepsze miejsce do zabawy w całej miejscowości. Najlepiej przekonać się samemu. Ja byłam zachwycona ;) Wybawiłam się wspaniale a dzięki stronie Władysławowo noclegi mogłam równie bardzo dobrze wypocząć ;)

Czerwiec 30th, 2012 by Marta
Posted in Bez kategorii

Comments are closed.