Interesujące ciekawostki podróżnicze

icp-international.org – Podróże i nie tylko

O mnie

Cześć. Jestem Marta. Mam 26 lat i mieszkam we Wrocławiu. Jestem osobą o optymistycznym podejściu do życia która wie czego chce.

Uwielbiam taniec , dobra muzykę która jest wszechobecna w moim życiu oraz motocykle które są moją pasją. W każdej wolnej chwili staram się jak najwięcej podróżować na moim chopperze i poznawać jak najwięcej ciekawych miejsc zarówno w Polsce jak i za granicą. Mam nadzieje że spodoba wam się mój blog który jest poświęcony przede wszystkim podróżą.

Zobacz więcej

Moi wakacyjni faworyci

Ostatnie zdjęcie

Obecnie przebywam:

Warto przeczytać:

Ostatnio nakręcone:

Cytat

Każdy po­winien mieć ko­goś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiado­mo jak dziel­ny, cza­sami czu­je się bar­dzo samotny.

Dowiedz się więcej o sporcie od strony wewnętrznej

Od tego roku istnieje możliwość w sezonie letnim uczestniczyć w międzynarodowym przedsięwzięciu, pt. Football Film Festival, który odbywa się w Gdyni. Nie tylko będą z niej zadowoleni miłośnicy piłki nożnej, ale także Ci, którzy chcą zobaczyć jak to wygląda od strony wewnętrznej. Można również poznać życie słynnych drużyn piłkarskich. Ja na pewno wybiorę się następnym razem. Wielu znajomych polecało mi adres internetowy Gdynia noclegi, na którym można znaleźć wiele ciekawych ofert noclegowych w dobrej lokalizacji ;)

 

Lipiec 3rd, 2012 by Marta
Posted in Bez kategorii

2 Responses to “Dowiedz się więcej o sporcie od strony wewnętrznej”

  1. Sandra Says:

    Ja tam nie interesuję się futbolowym graniem, ale Gdynię z pewnością odwiedzę, tylko jeszcze kilka rzeczy załatwię i zacznę moją podróż po wybrzeżu:-P

  2. Alina Says:

    oo to musiało być świetną zabawą ! ;p szkoda że nie miałam okazji brać udziału w tym festiwalu :(