Interesujące ciekawostki podróżnicze

icp-international.org – Podróże i nie tylko

O mnie

Cześć. Jestem Marta. Mam 26 lat i mieszkam we Wrocławiu. Jestem osobą o optymistycznym podejściu do życia która wie czego chce.

Uwielbiam taniec , dobra muzykę która jest wszechobecna w moim życiu oraz motocykle które są moją pasją. W każdej wolnej chwili staram się jak najwięcej podróżować na moim chopperze i poznawać jak najwięcej ciekawych miejsc zarówno w Polsce jak i za granicą. Mam nadzieje że spodoba wam się mój blog który jest poświęcony przede wszystkim podróżą.

Zobacz więcej

Moi wakacyjni faworyci

Ostatnie zdjęcie

Obecnie przebywam:

Warto przeczytać:

Ostatnio nakręcone:

Cytat

Każdy po­winien mieć ko­goś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiado­mo jak dziel­ny, cza­sami czu­je się bar­dzo samotny.

Fontanna o charakterze przemysłowym.

W pobliżu centrum Ciechocinka znajduje się fontanna “Grzybek”, która pełni niezwykłą funkcję. Mianowicie z tego miejsca pompuje się wodę dla tężni miasta. Jednak oprócz charakteru przemysłowego, pełni również funkcję leczniczą. Przykuwa ona wzrok każdego przechodnia. Ciężko jej nie zauważyć :) Mama często jeździ do Ciechocinka i zawsze wraca stamtąd w świetnej formie. Z pewnością jest to również zasługa dobrych warunków wypoczynkowych. Obecnie ma już zaprzyjaźnioną kwaterę prywatną, ale na początku było jej ciężko znaleźć nocleg. Do momentu, kiedy natknęłam się w internecie na bazę Ciechocinek nocleg. Od tej pory cała nasza rodzina z niej korzysta i bardzo ją chwali :)

Październik 10th, 2012 by Marta
Posted in Bez kategorii

3 Responses to “Fontanna o charakterze przemysłowym.”

  1. natala Says:

    oo a to ciekawe ;> o Ciechocinku tyle się nasłuchałam, że muszę sprawdzić i zobaczyć w końcu to miejsce :)

  2. Joanna Says:

    “na deptaku w Ciechocinku…” jest super!!

  3. Wiktor Says:

    trzeba przyznać dużo się słyszy o Ciechocinku a jakoś żeby się tam wybrać to nie ma okazji.. :(