Interesujące ciekawostki podróżnicze

icp-international.org – Podróże i nie tylko

O mnie

Cześć. Jestem Marta. Mam 26 lat i mieszkam we Wrocławiu. Jestem osobą o optymistycznym podejściu do życia która wie czego chce.

Uwielbiam taniec , dobra muzykę która jest wszechobecna w moim życiu oraz motocykle które są moją pasją. W każdej wolnej chwili staram się jak najwięcej podróżować na moim chopperze i poznawać jak najwięcej ciekawych miejsc zarówno w Polsce jak i za granicą. Mam nadzieje że spodoba wam się mój blog który jest poświęcony przede wszystkim podróżą.

Zobacz więcej

Moi wakacyjni faworyci

Ostatnie zdjęcie

Obecnie przebywam:

Warto przeczytać:

Ostatnio nakręcone:

Cytat

Każdy po­winien mieć ko­goś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiado­mo jak dziel­ny, cza­sami czu­je się bar­dzo samotny.

Miejsce najbardziej oblegane przez turystów.

Wypoczywających w Bukowinie Tatrzańskiej pewnie nie zdziwi fakt, że miejscowość tą odwiedza rocznie najwięcej turystów. Warto przekonać się osobiście, co takiego sprawia, że roczna frekwencja turystów na jednego mieszkańca jest tu największa. Atrakcji z pewnością nie brakuje ;) Jest to dobre miejsce na wycieczkę z przyjaciółmi. W zależności od upodobań i możliwości finansowych dzięki bazie noclegowej Bukowina Tatrzańska noclegi można znaleźć to czego się szuka ;)

Czerwiec 28th, 2012 by Marta
Posted in Bez kategorii

3 Responses to “Miejsce najbardziej oblegane przez turystów.”

  1. Władysław Says:

    Co wy tam wiecie o turystach w Bukowinie!!!, w Zakopanym to dopiero turystów na zimę przybywa!!! Ale jednak ten klimat to jest to:-)

  2. Halka11 Says:

    Spałam w Hotelu w centrum Bukowiny, jeśli chcecie odpocząć w górach to miejsce będzie idealne:-)

  3. Remigiusz Says:

    Władysław w Bukowinie też jest świetny klimat a turystów również nie jest mało :)