Interesujące ciekawostki podróżnicze

icp-international.org – Podróże i nie tylko

O mnie

Cześć. Jestem Marta. Mam 26 lat i mieszkam we Wrocławiu. Jestem osobą o optymistycznym podejściu do życia która wie czego chce.

Uwielbiam taniec , dobra muzykę która jest wszechobecna w moim życiu oraz motocykle które są moją pasją. W każdej wolnej chwili staram się jak najwięcej podróżować na moim chopperze i poznawać jak najwięcej ciekawych miejsc zarówno w Polsce jak i za granicą. Mam nadzieje że spodoba wam się mój blog który jest poświęcony przede wszystkim podróżą.

Zobacz więcej

Moi wakacyjni faworyci

Ostatnie zdjęcie

Obecnie przebywam:

Warto przeczytać:

Ostatnio nakręcone:

Cytat

Każdy po­winien mieć ko­goś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiado­mo jak dziel­ny, cza­sami czu­je się bar­dzo samotny.

Park Syrena z dawnym uzdrowiskiem.

Park Syrena to miejsce w Obornikach Śląskich, w którym znajdują się zabytkowe budynki dawnego zdroju z XIX wieku. Po prawej stronie parku można podziwiać budynek, który był dawniej siedzibą diakonis betańskich, czyli ewangelickiego stowarzyszenia zakonnego prowadzącego działalność charytatywną. W parku można spotkać wiele ciekawych tablic upamiętniających dzieje miasta. Miałam okazję tam być. Mimo, że trochę czasu temu to jednak uważam, że jest to świetne miejsce :) Wtedy miałam problem z noclegami, ale teraz szukałabym na portalu noclegi Oborniki Śląskie. Od wielu osób słyszałam, że jest to rozbudowana baza, na której z łatwością znajdę to, czego szukam :)

 

Październik 12th, 2012 by Marta
Posted in Bez kategorii

2 Responses to “Park Syrena z dawnym uzdrowiskiem.”

  1. Martyna Says:

    Hej nigdy nie byłam w Obornikach Śląskich daleko to jest od Helu?

  2. Katarzyna Says:

    ja miałam okazję być w Obornikach co prawda wiele nie zwiedzałam ale polecam każdemu taką wycieczkę ;)