Interesujące ciekawostki podróżnicze

icp-international.org – Podróże i nie tylko

O mnie

Cześć. Jestem Marta. Mam 26 lat i mieszkam we Wrocławiu. Jestem osobą o optymistycznym podejściu do życia która wie czego chce.

Uwielbiam taniec , dobra muzykę która jest wszechobecna w moim życiu oraz motocykle które są moją pasją. W każdej wolnej chwili staram się jak najwięcej podróżować na moim chopperze i poznawać jak najwięcej ciekawych miejsc zarówno w Polsce jak i za granicą. Mam nadzieje że spodoba wam się mój blog który jest poświęcony przede wszystkim podróżą.

Zobacz więcej

Moi wakacyjni faworyci

Ostatnie zdjęcie

Obecnie przebywam:

Warto przeczytać:

Ostatnio nakręcone:

Cytat

Każdy po­winien mieć ko­goś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiado­mo jak dziel­ny, cza­sami czu­je się bar­dzo samotny.

Między doliną Jawornika, a Gahury

Pomiędzy doliną Jawornika, a doliną Gahury znajduje się na wysokości 634 metrów n.p.m. szczyt Krzywy. Wycieczka na ten szczyt to spokojny i łatwy do pokonania ok. 2 godzinny spacerowy odcinek. Trasę można pokonać za równo pieszo jak i rowerami, jest ona na tyle łatwa, że można wybrać się na spacer cała rodziną. Znajomi byli w lecie z dziećmi i wszyscy byli zadowoleni, choć troszkę zmęczeni. Na szczęście wcześniej zadbali o komfortowe pokoje hotelowe. Dzięki serwisowi Wisła nocleg w trakcie krótkiego telefonu mieli zrobioną rezerwację ;) Wrócili szczęśliwi i wypoczęci ;)

Październik 26th, 2012 by Marta
Posted in Bez kategorii

Comments are closed.