Interesujące ciekawostki podróżnicze

icp-international.org – Podróże i nie tylko

O mnie

Cześć. Jestem Marta. Mam 26 lat i mieszkam we Wrocławiu. Jestem osobą o optymistycznym podejściu do życia która wie czego chce.

Uwielbiam taniec , dobra muzykę która jest wszechobecna w moim życiu oraz motocykle które są moją pasją. W każdej wolnej chwili staram się jak najwięcej podróżować na moim chopperze i poznawać jak najwięcej ciekawych miejsc zarówno w Polsce jak i za granicą. Mam nadzieje że spodoba wam się mój blog który jest poświęcony przede wszystkim podróżą.

Zobacz więcej

Moi wakacyjni faworyci

Ostatnie zdjęcie

Obecnie przebywam:

Warto przeczytać:

Ostatnio nakręcone:

Cytat

Każdy po­winien mieć ko­goś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiado­mo jak dziel­ny, cza­sami czu­je się bar­dzo samotny.

Promenadą gwiazd po autografy znanych gwiazd.

W czasie pobytu w Międzyzdrojach istnieje doskonała okazja, aby zdobyć autograf znanych i zarazem bardzo lubianych aktorów polskiego kina i serialów. Można wybrać się na letnie spotkania z aktorami na Promenadzie Gwiazd. Aktorzy bardzo chętnie rozdają autografy i dzielą się z gośćmi nowinkami serialowymi. To na pewno nie zdarza się codziennie a w pamięci zostanie na długo ;) Strona www Międzyzdroje noclegi to jeden z łatwiejszych sposobów na szukanie miejsc do spania ;) Baza jest świetnie rozbudowana a oferty są w atrakcyjnych cenach ;)

Lipiec 4th, 2012 by Marta
Posted in Bez kategorii

Comments are closed.