Interesujące ciekawostki podróżnicze

icp-international.org – Podróże i nie tylko

O mnie

Cześć. Jestem Marta. Mam 26 lat i mieszkam we Wrocławiu. Jestem osobą o optymistycznym podejściu do życia która wie czego chce.

Uwielbiam taniec , dobra muzykę która jest wszechobecna w moim życiu oraz motocykle które są moją pasją. W każdej wolnej chwili staram się jak najwięcej podróżować na moim chopperze i poznawać jak najwięcej ciekawych miejsc zarówno w Polsce jak i za granicą. Mam nadzieje że spodoba wam się mój blog który jest poświęcony przede wszystkim podróżą.

Zobacz więcej

Moi wakacyjni faworyci

Ostatnie zdjęcie

Obecnie przebywam:

Warto przeczytać:

Ostatnio nakręcone:

Cytat

Każdy po­winien mieć ko­goś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiado­mo jak dziel­ny, cza­sami czu­je się bar­dzo samotny.

Przydrożne zwierzyńce cieszą oko dzieci.

Ciekawostką Mielna są uliczne małe, zoo, które cieszą dzieci. Można tam zobaczyć bażanty, kury, świnki wietnamskie. Sprawi im to wiele radości i z pewnością będzie to duża atrakcja wakacyjna. Ostatnio właśnie jak byłam u znajomych to opowiadali mi jak było super ;) Oni właśnie byli całą rodziną wraz z dziećmi ;) Polecali bazę noclegową Mielno noclegi, z której korzystali. Wiele ciekawych ofert, łatwa i szybka rezerwacja i wspaniałe ceny ;) To wszystko czego potrzeba aby wyjazd był udany ;)

Lipiec 5th, 2012 by Marta
Posted in Bez kategorii

2 Responses to “Przydrożne zwierzyńce cieszą oko dzieci.”

  1. Aleksy Says:

    Jednak ta baza ze spaniem w Mielnie którą ty polecasz jest najlepsza, pozdrawiam :-)

  2. Janka23 Says:

    byłam w mielnie tysiące razy i pojadę tam jeszcze nie raz :)