Interesujące ciekawostki podróżnicze

icp-international.org – Podróże i nie tylko

O mnie

Cześć. Jestem Marta. Mam 26 lat i mieszkam we Wrocławiu. Jestem osobą o optymistycznym podejściu do życia która wie czego chce.

Uwielbiam taniec , dobra muzykę która jest wszechobecna w moim życiu oraz motocykle które są moją pasją. W każdej wolnej chwili staram się jak najwięcej podróżować na moim chopperze i poznawać jak najwięcej ciekawych miejsc zarówno w Polsce jak i za granicą. Mam nadzieje że spodoba wam się mój blog który jest poświęcony przede wszystkim podróżą.

Zobacz więcej

Moi wakacyjni faworyci

Ostatnie zdjęcie

Obecnie przebywam:

Warto przeczytać:

Ostatnio nakręcone:

Cytat

Każdy po­winien mieć ko­goś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiado­mo jak dziel­ny, cza­sami czu­je się bar­dzo samotny.

Zawody w Darłowie

Ogólnopolskie Otwarte Zawody Wędkarskie o Puchar Królewskiego Miasta Darłowa „Darłowski Dorsz” to zawody, które są rozgrywane na otwartym morzu na statkach. Dla miłośników jazdy na rowerze także w Darłowie odbywa się Puchar Polski w kolarstwie szosowym. Można również obejrzeć zmagania karateków podczas Otwartego Pucharu Polski Ashihara Karate, oraz odprężyć się przy „Reggaenwalde Festivalu” odbywającym się w pobliżu plaży. Co prawda ja byłam tylko na widowni ale emocje i przeżycia były wspaniałe :) nie mogłam narzekać na brak dobrej zabawy :) Hostel znalazłam w sieci pod hasłem noclegi Darłowo. Tak dobrych warunków chyba nigdzie bym nie znalazła w takiej cenie :)

Lipiec 22nd, 2012 by Marta
Posted in Bez kategorii

One Response to “Zawody w Darłowie”

  1. Julia Says:

    Wiele lat temu byłam na kolonii w Darłowie.. choć na tym festiwalu nigdy a chyba warto..