Interesujące ciekawostki podróżnicze

icp-international.org – Podróże i nie tylko

O mnie

Cześć. Jestem Marta. Mam 26 lat i mieszkam we Wrocławiu. Jestem osobą o optymistycznym podejściu do życia która wie czego chce.

Uwielbiam taniec , dobra muzykę która jest wszechobecna w moim życiu oraz motocykle które są moją pasją. W każdej wolnej chwili staram się jak najwięcej podróżować na moim chopperze i poznawać jak najwięcej ciekawych miejsc zarówno w Polsce jak i za granicą. Mam nadzieje że spodoba wam się mój blog który jest poświęcony przede wszystkim podróżą.

Zobacz więcej

Moi wakacyjni faworyci

Ostatnie zdjęcie

Obecnie przebywam:

Warto przeczytać:

Ostatnio nakręcone:

Cytat

Każdy po­winien mieć ko­goś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiado­mo jak dziel­ny, cza­sami czu­je się bar­dzo samotny.

Przystanie żeglarskie nad jeziorem Solińskim.

Lato to czas, kiedy turyści, aby uatrakcyjnić swój pobyt nad jeziorem Solińskim, wybierają się do pobliskich miejscowości. Wspaniałą okolicę i dużo atrakcji zapewnia, Polańczyk, w którym można wypoczywać na pięknych terenach. Warto zajrzeć do przystani żeglarskich znajdujących się w niedalekiej odległości. W Polańczyku każdego lata odbywają się tam zawody żeglarskie. Jest to dobry pomysł, by zacząć swój urlop od nauki żeglarstwa. Na porządny odpoczynek warto zarezerwować komfortowy pokój. Strona Polańczyk noclegi, która jest bardzo lubiana przez wielu turystów będzie pomocna przy szukaniu oraz rezerwacji ;)

Lipiec 3rd, 2012 by Marta
Posted in Bez kategorii

3 Responses to “Przystanie żeglarskie nad jeziorem Solińskim.”

  1. Emil Says:

    mieszkam w Krakowie i jak tylko am ochotę pojechać nad jakąś wodę to jadę właśnie do Polańczyka! Tam naprawdę jest super!!

  2. Piotr Says:

    byłem w Polańczyku ale nie akurat na przystani żeglarskiej..

  3. Ida Says:

    nad Jeziorem Solińskim owszem byłam ale niestety na przystaniach żeglarskich nie.. i już wiem gdzie będę jak następnym razem wybiorę się nad Solinę ! :)