Interesujące ciekawostki podróżnicze

icp-international.org – Podróże i nie tylko

O mnie

Cześć. Jestem Marta. Mam 26 lat i mieszkam we Wrocławiu. Jestem osobą o optymistycznym podejściu do życia która wie czego chce.

Uwielbiam taniec , dobra muzykę która jest wszechobecna w moim życiu oraz motocykle które są moją pasją. W każdej wolnej chwili staram się jak najwięcej podróżować na moim chopperze i poznawać jak najwięcej ciekawych miejsc zarówno w Polsce jak i za granicą. Mam nadzieje że spodoba wam się mój blog który jest poświęcony przede wszystkim podróżą.

Zobacz więcej

Moi wakacyjni faworyci

Ostatnie zdjęcie

Obecnie przebywam:

Warto przeczytać:

Ostatnio nakręcone:

Cytat

Każdy po­winien mieć ko­goś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiado­mo jak dziel­ny, cza­sami czu­je się bar­dzo samotny.

Stolica światowego bursztynnictwa

Już wiele lat temu w Gdańsku znajdowano wiele różnych przedmiotów z bursztynu. Za panowania krzyżackiego rzemiosło z tego surowca było bardzo utrudnione. Już wtedy i aż do dzisiaj tak zostało, iż Gdańsk wyrósł na prawdziwą stolicę światowego bursztynnictwa. To właśnie tam można brać udział w największych targach bursztynu na świecie. Byłam tam i nie żałuje ;) Pokoje w pensjonacie wraz z wyżywieniem znalazłam na stronie Gdańsk nocleg. Dzięki temu wypoczęłam doskonale i miło wspominam ten pobyt ;)

 

Październik 28th, 2012 by Marta
Posted in Bez kategorii

One Response to “Stolica światowego bursztynnictwa”

  1. Zbyszek Says:

    z chęcią się tam wybiorę ;)