Interesujące ciekawostki podróżnicze

icp-international.org – Podróże i nie tylko

O mnie

Cześć. Jestem Marta. Mam 26 lat i mieszkam we Wrocławiu. Jestem osobą o optymistycznym podejściu do życia która wie czego chce.

Uwielbiam taniec , dobra muzykę która jest wszechobecna w moim życiu oraz motocykle które są moją pasją. W każdej wolnej chwili staram się jak najwięcej podróżować na moim chopperze i poznawać jak najwięcej ciekawych miejsc zarówno w Polsce jak i za granicą. Mam nadzieje że spodoba wam się mój blog który jest poświęcony przede wszystkim podróżą.

Zobacz więcej

Moi wakacyjni faworyci

Ostatnie zdjęcie

Obecnie przebywam:

Warto przeczytać:

Ostatnio nakręcone:

Cytat

Każdy po­winien mieć ko­goś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiado­mo jak dziel­ny, cza­sami czu­je się bar­dzo samotny.

Trochę ochłody w gorące dni

Spacerując po Rabce z pewnością każdy dostrzeże fontannę, która znajduje się przed Kawiarnią Zdrojową. Jest to duża atrakcja dla dzieci i dobry sposób na ochłodę w słoneczny czas. Kilkudniowy pobyt w tej urokliwej miejscowości to doskonały wypoczynek. Wielu moich znajomych tam było i bardzo chwalą te okolice ;) Można skorzystać z witryny noclegi Rabka Zdrój, na której zamieszczane są oferty wypoczynkowe. W zależności od gustu są pokoje, kwatery prywatne czy domki z wyżywieniem lub bez ;)

 

Listopad 7th, 2012 by Marta
Posted in Bez kategorii

2 Responses to “Trochę ochłody w gorące dni”

  1. Nina Says:

    widziałam ją ostatnio ;) muszę się tam wybrać latem na spacer ;)

  2. Sylwek Says:

    właśnie! nigdy nie spacerowałem po Rabce.. jedyne co to kilka razy przejeżdżałem przez nią.. :(