Interesujące ciekawostki podróżnicze

icp-international.org – Podróże i nie tylko

O mnie

Cześć. Jestem Marta. Mam 26 lat i mieszkam we Wrocławiu. Jestem osobą o optymistycznym podejściu do życia która wie czego chce.

Uwielbiam taniec , dobra muzykę która jest wszechobecna w moim życiu oraz motocykle które są moją pasją. W każdej wolnej chwili staram się jak najwięcej podróżować na moim chopperze i poznawać jak najwięcej ciekawych miejsc zarówno w Polsce jak i za granicą. Mam nadzieje że spodoba wam się mój blog który jest poświęcony przede wszystkim podróżą.

Zobacz więcej

Moi wakacyjni faworyci

Ostatnie zdjęcie

Obecnie przebywam:

Warto przeczytać:

Ostatnio nakręcone:

Cytat

Każdy po­winien mieć ko­goś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiado­mo jak dziel­ny, cza­sami czu­je się bar­dzo samotny.

Żółtym szlakiem rowerowym w kierunku Radkowa.

Ukształtowanie radkowskich terenów sprzyja rowerowym wędrówkom, w czasie, których można odwiedzić punkt widokowy na cały horyzont Radkowa. Jadąc tym szlakiem, rowerzyści podziwiają wspaniałe Góry Kamienne i całą okoliczną przyrodę. Po tak długiej wyprawie jest najlepszy czas na sen. W tym celu można zajrzeć na witrynę noclegi Radków. Dzięki odpowiedniemu wypoczynkowy następnego dnia rankiem można wybrać się na grzybobranie. W Radkowie grzybów nigdy nie brakuje.

Czerwiec 15th, 2012 by Marta
Posted in Bez kategorii

Comments are closed.